Brykiet produkowany w Niemczech

ponad 100 lat tradycji

pokaż więcej

Uniwersalne
paliwo

z
uszlachetnionego
węgla
brunatnego

pokaż więcej
PL / DE / RU
Brykiet Kostka granitowa Pył węgla brunatnego lorem ipsum

Firma BETKOM, laureat Złotego Certyfikatu Rzetelności 2013, od wielu lat kompleksowo obsługuje klientów hurtowych w obszarze dostaw materiałów budowlanych takich jak bloczki betonowe, cement, kamień naturalny oraz materiałów opałowych takich jak węgiel czy brykiet z węgla brunatnego. Firma BETKOM wspiera także na rynku polskim dużych producentów europejskich marek, działając dla nich na zasadach agencyjnych.

Nasza firma należy do niemieckiej sieci AHG Industry GmbH & Co. KG. Obustronne partnerstwo pozwala na udaną współpracę w zakresie wspierania i świadczenia usług dla przemysłu, branży budowlanej i energetycznej.

Wysoka jakość oferowanych usług i produktów, terminowość dostaw oraz sprzedaż ukierunkowana na zadowolenie klienta, zapewniają naszej firmie systematyczny i konsekwentny rozwój oraz stabilną pozycję na rynku.

Chcielibyśmy, żeby firma BETKOM kojarzyła się Państwu z solidnym partnerem, z którym warto budować swój sukces handlowy i prywatny.

Prezes Zarządu
Beata Kopaczyńska

Firma BETKOM ukierunkowana jest nie tylko na prowadzenie działalności handlowej, ale także czynnie wspiera podopiecznych Fundacji Charytatywnych. Wspieramy wyjazdy rehabilitacyjne dla dzieci, teatrzyki dla maluchów przebywających w szpitalach oraz imprezy dobroczynne.

pokaz slajdów pokaz slajdów pokaz slajdów pokaz slajdów