Brykiet produkowany w Niemczech

ponad 100 lat tradycji

pokaż więcej

Uniwersalne
paliwo

z
uszlachetnionego
węgla
brunatnego

pokaż więcej
PL / DE / RU

BRYKIET HEIZPROFI

zobacz również brykiet REKORD

Brykiet z węgla brunatnego Heizprofi produkowany jest w zachodnich Niemczech w Fabryce Wachtberg we Frechen niedaleko Kolonii. Produkcja brykietu rozpoczęła się w 1904 r. pod marką „Union”. Od 2001 roku brykiet sprzedawany jest pod marką „Heizprofi”. W obszarze reńskim węgiel brunatny wydobywany jest w trzech kopalniach odkrywkowych w Inden, Hambach i Garzweiler.

Produkcja w liczbach:

Brykiet HEIZPROFI produkowany jest z najlepszych pokładów węgla brunatnego, który jest selekcjonowany, suszony i pod nadzorem laboratorium chemicznego wysyłany do produkcji brykietów. Dzięki temu brykiet z takiego węgla jest wysokogatunkowym i ekologicznym opałem bez dodatku chemicznych substancji wiążących i klejących. Do wyprodukowania 1 tony brykietu HEIZPROFI zużywa się 2 tony surowego węgla brunatnego.

Brykiet HEIZPROFI to produkt naturalny.

Tylko węgiel brunatny o wysokich parametrach jakościowych może być użyty do produkcji brykietów HEIZPROFI. Brykiety produkowane w Niemczech z nadreńskiego węgla brunatnego to sprawdzony opał, który posiada ponad 100-letnią tradycję.

Brykiety z węgla brunatnego HEIZPROFI nadają się zarówno do tradycyjnych urządzeń grzewczych jak np.: piece, kuchnie węglowe, jak również w połączeniu z drewnem do nowoczesnych kominków i pieców CO.

Brykiet HEIZPROFI poddawany jest stałej kontroli jakości produkcji, dzięki temu możemy gwarantować Państwu niezmienne parametry jakościowe.

Masz dosyć:

Brykiet HEIZPROFI to opał DLA CIEBIE!

Brykiet HEIZPROFI posiada stałe i wysokie parametry jakościowe:

Brykiety HEIZPROFI to wygoda - zobacz film

Do rozpalenia brykietów z węgla brunatnego, niezbędna jest wysoka temperatura, którą daje żarze spalania drewna. Nie rozpalimy brykietów stosując jedynie stałe lub płynne podpałki! Prawidłowo rozpalone brykiety Heizprofi nie kopcą i nie powodują zanieczyszczeń urządzenia grzewczego.

Dużą zaletą brykietów HEIZPROFI jest ich długotrwałe spalanie i utrzymywanie się żaru. Wrzucamy kilka brykietów i gotowe! Piec nie wygasa, a brykiet gwarantuje stałą temperaturę w domu.

Brykiety HEIZPROFI są sprzedawane na wielu składach opału, również w Państwa okolicy. Szczegółowe informacje o brykiecie uzyskacie Państwo także w naszym biurze handlowym w Zielonej Górze. Nasz wyspecjalizowany personel odpowie chętnie na Państwa wszelkie pytania związane z brykietem HEIZPROFI. Nr telefonu Biuro Handlowe tel. 68 328 65 70.

Zachęcamy to spróbowania opału, który od ponad 100 lat jest wiodącym opałem w niemieckich domach.