Brykiet produkowany w Niemczech

ponad 100 lat tradycji

pokaż więcej

Uniwersalne
paliwo

z
uszlachetnionego
węgla
brunatnego

pokaż więcej
PL / DE / RU

BRYKIET REKORD

zobacz również brykiet HEIZPROFI

Brykiet Rekord z uszlachetnionego węgla brunatnego produkowany jest w Schwarze Pumpe od 1961 roku.

Produkcja w liczbach:

Brykiet REKORD to alternatywa dla innych materiałów opałowych jakim jest węgiel kamienny czy węgiel brunatny. Brykiet REKORD z Łużyc, jest produkowany z wysuszonego i wyselekcjonowanego węgla brunatnego, bez dodatku spoiw. Tylko węgiel brunatny o wysokich parametrach jakościowych może być użyty do produkcji brykietu REKORD. Brykiet ten charakteryzuje się stałą, wysoką jakością i podlega ciągłej kontroli laboratoryjnej.

Brykiet REKORD to:

Brykiet REKORD to klasyczny materiał opałowy nadający się do:

Brykietu REKORD ze względu na wysoką wartość energetyczną nie trzeba często podkładać do ognia, a to pozwala na uzyskanie wygodnego żaru przez całą noc.

Ważną rzeczą w przypadku stosowania brykietów z węgla brunatnego jest odpowiednie ciepło początkowe. W tym celu należy stosować właściwe podpałki oraz odpowiednią ilość drewna na podpałkę. Brykiet rozpala się najlepiej na gorącym, równomiernie żarzącym się podłożu. Podpalony charakteryzuje się długo utrzymującym się, spokojnym płomieniem.

Brykiet REKORD posiada stałe parametry jakościowe:

W związku z tym stanowi optymalny materiał opałowy na długie wieczory w domu i na zimne pory roku, gdy zadaniem płomieni jest równomierne uwalnianie ciepła przez długi czas.

Brykiet REKORD sprzedawany jest na wielu składach opału, również w Państwa okolicy. Jeżeli chcielibyście Państwo uzyskać informacje o dostępności brykietu REKORD w Państwa miejscowości prosimy o kontakt telefoniczny do naszego Biura Handlowego tel. 68 328 65 70. Chętnie odpowiemy także na Państwa wszelkie pytania związane z brykietem REKORD.

Kupując brykiet REKORD możecie być Państwo pewni, że otrzymacie ciągle tą samą i wysoką jakość. Parametry brykietu są niezmienne.